Oslovení občanů v rámci kultury v naší obci

Vážení občané obce Javornice,

dovolujeme si vás oslovit v rámci organizace kulturního života v naší obci. Naším cílem je v době, kdy nás již tolik neomezují covidová opatření, navrátit kulturní život do starých kolejí, a obnovit tak ve větší míře konání kulturních akcí v Javornici.

Proto bychom rádi znali váš názor, obdrželi vaše náměty na to, co vám doposud chybělo, po čem se vám stýská, co byste dělali jinak.

Pokud tedy máte tip na zajímavou osobnost z vašeho okolí, chcete vidět váš oblíbený divadelní či jiný spolek v akci atd., nenechte si to pro sebe a naopak, podělte se o váš námět s Výborem pro občanské záležitosti.

Své tipy posílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu uveďte Kultura 2023, případně je vhoďte do schránky obecního úřadu nebo je proberte přímo s některým ze členů výboru či zastupitelstva obce.

Velice vám děkujeme za vaše náměty.

S pozdravem
Věra Šreflová , Ing. Radovan Čižinský, Tomáš Krunčík, DiS.
(Výbor pro občanské záležitosti)

Download this file (Osloveni Kultura 2023 s podpisy.pdf)Osloveni Kultura 2023 s podpisy.pdf[Celý dokument v PDF]45 kB