Staročeský jarmark - pozvánka

jarmarkplakat2020m

Mobilní sběr odpadu

Obecní úřad Javornice pro Vás připravil

ve spolupráci s firmou EKOLA České Libchavy s.r.o.

mobilní sběr odpadu,

který proběhne v sobotu dne 19.9.2020 a bude proveden zastávkovým způsobem, při kterém dvě sběrná vozidla zastaví v určený čas na stanovišti v obci, kde budete moci odpady obsluhám vozidel odevzdat. Odpady odložené na stanovišti před příjezdem sběrných vozidel nebudou odvezeny !!!

Více v příloze.

Download this file (Leták_NEBEZP.odpad_Javornice 2020-2_upravenýA3 var.1.pdf)Leták[Sběr nebezpečného odpadu]36 kB

Pozvánka na Umísťovací výstavu pejsků

fb img 1598897685835

Pozvánka na výstavu jeleních shozů Orlických hor

• V pátek 4. září 2020 od 14:00
  • Myslivecká chata na Hlásce

Vážené novinářky, vážení novináři,

dovolujeme si Vás pozvat na tradiční každoroční výstavu jeleních shozů Orlických hor. Akce se bude konat v Myslivecké chatě na Hlásce od 14 hodin. K vidění budou jedinečná jeleníparoží, která tato majestátní zvířata shodila v Orlických horách.

Program:

• 15:00 - Slavnostní zahájení výstavy za doprovodu Hubertových trubačů
  • Ukázka dronu s termokamerou sloužící k vyhánění zvěře při senoseči

Skromné občerstvení zajištěno.

Předem díky a budeme se těšit.

Download this file (Výstava jeleních shozů.png)Plakát[Plakát - pozvánka]636 kB

Dezinfekce Anti Covid zdarma.

129671 anti covid dezinfekce 1 lObecní úřad Javornice nabízí občanům ZDARMA dezinfekci AntiCOVID.

Vyzvednout si ji můžete na obecním úřadě v úředních hodinách v pondělí a ve středu od 14:00 do 17:00 hodin,
nebo po telefonické domluvě na tel. 737 310 572.

Jak nakládat s odpady v době koronavirové pandemie

letakodpady

ZÁPIS do 1. ročníku ZŠ a MŠ Javornice

ZÁPIS do 1. ročníku ZŠ a MŠ Javornice

bude proveden v pátek  3. dubna 2020 od  8h do 12h.

Zápis proběhne bez účasti dětí, rodiče předají žádost o přijetí k základnímu vzdělávání nebo žádost o odklad školní docházky.  Předloží také svůj občanský průkaz a rodný list dítěte.

Pokud by někomu termín nevyhovoval, může si domluvit náhradní termín pro předání žádosti. Lze také využít zaslání žádosti datovou schránkou, poštou nebo e-mailem. V případě použití e-mailu musí být žádost opatřena elektronickým podpisem. Je třeba přiložit i kopii rodného listu.

Kontakt pro dotazy:  Mgr. Miroslava Reinberg Dvořáková

tel. 778719690

Nová otevírací doba Pošty v Javornici

Nová otevírací doba Pošty v Javornici.
Viz.příloha.
znak posta
Download this file (20200319105834326.pdf)Otevírací doba od 19.3.2020[ ]290 kB

Informace ke Koronaviru

koronavirusInformace k aktuální situaci Koronaviru.

V příloze.

Koronavirus - informace

koronavirusDoporučení k jedincům s cestovatelskou anamnézou

Co dělat, pokud jste přicestovali v posledních 14 dnech z rizikové oblasti nákazy novým koronavirem.
Informace v příloze.
Download this file (koronavirus_co_delat_informace_pro_cestovatele.pdf)Informace pro cestovatele[Informace pro cestovatele]180 kB