UPOZORNĚNÍ na odstávku elektřiny

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie v katastru obce Javornice dne 12. 10. 2021 od 7:30 do 10:30 v rozsahu uvedeném v přílozetéto zprávy.
cezlogoVíce informací v přílohách.
Download this file (oznameni-110060788698-c54n5rkd3ihslfe7i2eg (1).pdf)Oznámení[informace]164 kB
Download this file (Průvodní_dopis (1).pdf)Průvodní dopis[informace]100 kB

Informace - oznámení

Obecní úřad v Javornici bude z důvodu dovolené v pondělí 27.9.2021 uzavřen.

ZEA Rychnovsko a.s. - prodej vepřových půlek

zeaSpolečnost ZEA Rychnovsko a.s. ve spolupráci s jatky TORO Vysoké Mýto zahajuje příjem objednávek pro podzimní prodej vepřových půlek.
Na výběr je ze 3 termínů, a to 9. října, 13. listopadu a 11. prosince vždy od 7:00 do 9:00 v areálu střediska v Dlouhé Vsi.
Cena za kilogram masa je 52 Kč s DPH.
K vepřové půlce bude možno doobjednat droby a krev.
Podrobnější informace naleznete na webových stránkách www.zearychnovsko.cz nebo osobně na středisku v Dlouhé Vsi.
Objednávky je možné rezervovat vždy do týdne před plánovaným prodejem.
Download this file (prodej vepřových půlek - podzim.pdf)Prodej vepřových půlek[Informace]5028 kB

Zahradní kompostéry občanům Javornice

komposter 1100Obec Javornice nabízí občanům zahradní kompostéry o objemu 1100 l.

V návaznosti na úspěšné první kolo kompostérů v roce 2017 jsme díky dotačnímu titulu získali dalších 200 ks kompostérů pro naši obec.

Kompostéry budou občanům zdarma vypůjčeny na 5 let a následně přejdou zdarma do jejich vlastnictví.

Přednost budou mít žadatelé, kteří v roce 2017 nevyužili tuto možnost. Následně budou uspokojeni i ostatní občané až do vyčerpání zásoby 200 ks.

Žádosti zasílejte písemně, mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), datovou schránkou (r3ma9gi), nebo osobně v úředních hodinách.

V žádosti uveďte  jméno a příjmení žadatele, datum narození, adresu a popřípadě číslo parcelní pro umístění kompostéru, kontaktní tel.

Výdej kompostérů bude zahájen od pondělí 26.7.2021 v objektu bývalé továrny č.p. 13.
O přesném čase budou občané informováni obecním rozhlasem.

Bc. Vlastimil Zachoval, starosta

Informace o instalaci Z-boxu v naší obci

zásilkovnammDobrý den,

Nainstalovaný Z-BOX bude zavážen od 28.6.2021.
Od 25.6.2021 bude již viditelný mezi výdejními místy a půjde do něj objednávat své zásilky.

V příloze informační leták s krátkým návodem.

Zde je i odkaz na video, jak probíhá objednání a vyzvednutí:     https://www.youtube.com/watch?v=gGM4kaAPxNM

Petra Surmová

Obchodní zástupce Z-BOX

Phone: +420 722 952 021

Web: www.packeta.com

Address: Lihovarská 1060/12, 190 00 Praha

zasilkovna

Nabídka služby sociální rehabilitace

ment

Nakládání se splaškovými odpadními vodami v obci JAVORNICE - studie

Název akce: Nakládání se splaškovými odpadními vodami v obci Javornicemapkajavorn
Stupeň dokumentace: Technicko – ekonomická studie
Studie viz.příloha.

Byty v bývalé MŠ

bytymsVýstavba proběhla v období 6/2019 - 2/2021
Celkové náklady na přestavbu - 14 130 000 Kč bez DPH
Počet bytů - 6
Zhotovitel - Václav Daněk - Laguna Solnice

Fotogalerie:

Byt č.1

Byt č.2

Byt č.3

Byt č.4

Byt č.5

Byt č.6

Ostatní a společné prostory:

Očkování proti nemoci COVID-19

Očkování proti nemoci COVID-19 probíhá ode dne 22. března 2021 v očkovacím centru v Rychnově nad Kněžnou (budova Společenského centra, Panská ulice č.p. 1492), a to i přesto, že objednání obdrželi pozvání prostřednictvím SMS do Oblastní nemocnice v Rychnově nad Kněžnou.

Dezinfekce Anti Covid zdarma.

129671 anti covid dezinfekce 1 lObecní úřad Javornice nabízí občanům ZDARMA dezinfekci AntiCOVID.

Vyzvednout si ji můžete na obecním úřadě v úředních hodinách v pondělí a ve středu od 14:00 do 17:00 hodin,
nebo po telefonické domluvě na tel. 737 310 572.